خودکشی، صدای «لینکین پارک» را خاموش کرد

« بازگشت به لیست | جمعه 30 تير 1396 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ امید یزدانفر: خودکشی غیرمنتظره «چستر چالرز بنینگتون» (آهنگساز، نوازنده و خواننده) طرفداران گروه موسیقی راک «لینکین پارک» را در بهت فرو برد!

جسد بنیانگذار و خواننده اصلی این گروه محبوب نیومتال که به الکل و مواد اعتیاد داشت، در حالی حوالی ساعت 9 صبح 20 جولای برابر با 29 تیر، در منزلش در شهر پالوس وردس ایالت کالیفرنیای آمریکا توسط پلیس پیدا شد که خود را حلق آویز کرده بود تا به زندگی اش در سن 41 سالگی پایان بدهد و جهان را در شوک از دست دادن یکی از ستاره های موسیقی راک مسکوت کند!

با این که هنوز گمانه زنی ها درباره مرگ وی ادامه دارد اما با توجه به حرف های گذشته اش که به بارها مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفتنش در کودکی، اشاره کرده بود و قصدش به خودکشی برای رهایی از افکار آزاردهنده و اعتیاد، اقدام وی را برای مرگ جدی تر می کند.

چستر بنینگتون در سال 1996 گروه «لینکین پارک» را پایه گذاری کرد و اولین آلبوم خود را در سال 2000 با نام  «نظریه دورگه» (Hybrid Theory) منتشر کردند که بسیار موفق بود.

«متئورا»، «طرح های جانبی»، «دقایقی تا نیمه شب»، «یک هزار خورشید»، «موجودات زنده»، «ضیافت شکار» و «یک نور دیگر» (که 17 مه 2017 منتشر شد) آلبوم های این گروه در طی سال ها فعالیت قابل تاملشان در عرصه موسیقی هستند.

جالب به ذکر است که پس از انتشار خبر خودکشی وی فالوررهای صفحه اینستاگرامش به صورت کاملا صعودی در افزوده شدن است! همچنین وی دارای دو همسر و 6 فرزند بوده است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
بنر داخلی - آلبوم پیانو - 31 تیر 96