مجید فلاح پور خبر داد:

گروه موسیقی سنتی «سَنا» کنسرت می دهد

« بازگشت به لیست | چهارشنبه 24 خرداد 1396 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سل.نیوز: گروه موسیقی سنتی «سَنا» به سرپرستی رضا پرویز زاده در تاریخ شانزدهم تیر 96 برای اجرای برنامه به تالار اندیشه حوزه هنری می رود.

تهیه کننده این کنسرت با اعلام این خبر گفت: «این کنسرت شامل بازسازیِ قطعاتی از دوره قاجار و همچنین ساخته هایی از رضا پرویززاده خواهد بود. تهیه کننده این کنسرت مجید فلاح پور و مدیر اجرایی آن نیز آیدا امیری مقدم است».

 مجید فلاح پور ادامه داد: «گروه «سَنا» در این کنسرت در دو بخش روی صحنه می رود که بخش اول دونوازی کمانچه و قانون خواهد بود اما بخش اصلی این کنسرت در عراق و شکسته خواهد بود».

وی با اشاره به کنسرت اخیر رضا پرویززاده در همراهی با گروه موسیقی «بحرنور» گفت: «گروه «سَنا» که در سال 89 تشکیل شده تاکنون با آواز مهدی امامی اجراهایی در تهران و شهرستان و جشنواره‌های خارجی داشته است».

فلاح پور درخصوص اعضای این گروه گفت: اعضای گروه «سَنا» را رضا پرویززاده (سرپرست، آهنگساز و نوازنده کمانچه)، پریچهر خواجه (قانون)، حسین حدت (عود)، شهاب الدین آذین مهر(سه تار)، دل آرام زمانی ( کمانچه آلتو)، سپیده شایان راد(تنبک) و سروش بخشش (خواننده) تشکیل می دهند.

رضا پرویززاده چندین سال با استاد محمدرضا لطفی درگروه بازسازی شیدا همکاری داشته است و سه آلبوم صوتی و یک تصویری در زمینه بازسازی آثاری که بر روی صفحات موسیقی از قدیم بازمانده بود منتشر کرده است. وی همچنین آلبومی از تکنوازی های خود را منتشر کرده است و تمامی کارهای حسین خان اسماعیل زاده را نیز به اجرا در آورده است.

گروه موسیقی «سَنا» در 16 تیر96 ساعت 21 در تالار اندیشه حوزه هنری به روی سن رفته و اجرای برنامه می کند. روابط عمومی این کنسرت را مجید فلاح پور به عهده دارد و علاقمندان می توانند برای تهیه بلیت با شماره تلفن 09381573809 تماس بگیرند.

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :