به سرپرستی «سیاوش عبدی» و «بهروز قهاری»؛

فروزان و هوران مشترکا کنسرت می دهند

« بازگشت به لیست | یکشنبه 25 تير 1396 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سل.نیوز: کنسرت مشترک گروه دف نوازان «فروزان» و «هوران» به سرپرستی سیاوش عبدی و بهروز قهاری ساعت 21 روز 19 مرداد ماه جاری در تالار اندیشه حوزه هنری تهران برگزار می شود.

این کنسرت به خوانندگی پیام عزیزی، تهیه کنندگی مجید فلاح پور و مدیر اجرایی آیدا امیری مقدم و مدير گروه مريم شهريارى در حالی برگزار می شود که شعارمشترکی تحت عنوان «ای گفت و گوی ما همگی گفت و گوی دوست» این دو گروه را در این اجرا همراهی می کند.

قطعات الله مدد، باده جبار ، از دست عشق ، یار میگوید الله ، شاه مدینه ، کوچه محبت ، مسلمانان ،همه جا بروم، مدد یا سبحانی، یا رسول الله دخیل ، الله الله ، از من چرا رنجیده ای و چند قطعه کردی به نامهای ملول گیان ،مه گری، کابوکی ،جان جانی و ...از قطعات اجرایی این کنسرت هستند. همچنین چهار قطعه کوبه ای نیز توسط این گروه  در  این کنسرت به اجرا در می آید.

اعضاي كنسرت مشترك فروزان و هوران را نزديك به 70 نوازنده كوبه اى و گروه ملودى را عليرضا بشردوست (سنتور)،حسين قاسم زاده (ني)، حامد پيرا (پالايان و سرنا)، مهرداد مسعودي (كمانچه)، هومن دلنوازي (تار)، كيارش بيات (عود) و سياوش حيدري (كاخن و تنبك) تشكيل مي دهند.

پیام عزیزی که تاکنون کنسرت های بسیاری به مناسبت های مختلف برگزار کرده است  در چند سال گذشته سه آلبوم به نام‌ها‌ی «رئیس دل»  به زبان کردی ، «خورشید مستان» به سه زبان فارسی، کردی و عربی و «بارگاه» را با همکاری گروه کامکارها منتشر کرده است. از دیگر کارهای وی می‌توان به آلبوم‌ «با قدسیان» با آهنگ معروف الله مدد به آهنگسازی جلیل عندلیبی، آلبوم‌ لبیک به آهنگسازی مجتبی میرزاده و آلبوم های «پیام عاشقان» و «ملکا» با همکاری نوازندگان ارکستر سمفونیک ایران علی پژوهشگر و پاشا هنجنی اشاره کرد.

بلیت فروشی این کنسرت   آغاز شده است. علاقه مندان می توانند برای تهیه بلیت به سايت ایران کنسرت www.iranconcert.com مراجعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره همراه 09381573809 تماس بگیرند.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :