کنسرت گروه بانوان «رخساره» بار دیگر تمدید شد

« بازگشت به لیست | ﺳﻪشنبه 10 مرداد 1396 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ لیا شیرازی: کنسرت گروه بانوان «رخساره» پس از دو اجرای موفق در روزهای 24 و 25 تیر ماه، برای یک سانس در 15 مرداد تمدید شد.

این گروه که پس از چهارده سال به سرپرستی و خوانندگی «بهاره منصوری» و رهبری ارکستر و نوازندگی کمانچه «نیوشا بریمانی» مجدد کار خود را از سر گرفته است، بار دیگر در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه خواهد رفت، از ساعت 21 طی یک سانس میزبان بانوان هنردوست خواهد بود و 20 قطعه شامل دو بخش باکلام و بی کلام را اجرا خواهد کرد که بخش باکلام را آثاری خاطره انگیز و ماندگار موسیقی سنتی و پاپ و گلچینی از آثار همایون خرم و انوشیروان روحانی را تشکیل می دهد.

مینو قاسم پور (قانون)، نگین سریر (پیانو)، نیلوفر ابراهیمی (فلوت)، مهرناز دبیرزاده (تنبک) و عسل ملک زاده (دف) نوازندگانی هستند که در این گروه هنرنمایی می کنند. همچنین عباس مهدی فر تهیه کنندگی این گروه را بر عهده دارد.

گفتنی ست، علاقمندان به حضور در این اجرا می توانند با مراجعه به سایت ایران کنسرت به نشانی www.Iranconcert.com به صورت آنلاین بلیت تهیه کنند و یا با شماره های 22655498 و 22655448 متعلق به موسسه فرهنگی ـ هنری ققنوس تماس گرفته و بلیت خود را رزرو کنند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
بنر داخلی 01بنر داخلی 02بنر داخلی 03بنر داخلی 04بنر داخلی 05