محمد اصفهانی تیتراژ پایانی سریال «هاتف» را اجرا کرد

« بازگشت به لیست | دوشنبه 17 مهر 1396 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ شهاب آقاجانی: محمد اصفهانی تیتراژ پایانی سریال «هاتف» که از شبکه اول سیما ساعت 22:15 دقیقه به روی آنتن رفته است را اجرا کرد.

شعر این اثر از بین سروده های حسین منزوی انتخاب شده و آرمان موسی پور ساخت موسیقی این سریال را بر عهده داشته است.

«هاتف» که قرار بود 15 مهر، اولین قسمت آن پخش شود به علت دلایل فنی مربوط به صداگذاری، با اندکی تاخیر در قاب رسانه ملی جای گرفت و از همان ابتدا توانست مخاطبین زیادی را با خود همراه کند.  

زیبا بروفه، سید مهرداد ضیایی، بهزاد خداویسی، کمند امیرسلیمانی، حمید گودرزی، محمد حاتمی، مریم کاویانی و . . . از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به کارگردانی داریوش یاری و تهیه کنندگی نعمت چگینی ایفای نقش کرده اند.

گفتنی ست، محمد اصفهانی پیش از اجرای تیتراژ پایانی «هاتف» به عنوان خواننده ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان در ادامه تورهای خارج از پایتخت، 27 شهریور ماه از ساعت 20 در سالن  همایش های اصلاح بذر کرج به روی صحنه رفت و قطعاتی همچون «آوار»، «اوج آسمان»، «تنها ماندم»، «سرود گل»، «روزی تو خواهی آمد»، «بوی باران»، «گریز 2»، «پری کجایی؟»، «مهر و ماه»، «سبکبال» و «افسانه» که  از ساخته هایی از کامبیز روشن روان، محمد عقیلی، حسین دهلوی و رهبر ارکستر ملی بودند را اجرا کرد.  

 این در حالی ست که وی پیش از این، در خرم آباد، زنجان، ساری و اصفهان با طرفدارانش دیدار کرده بود.  

همچنین همزمان با سالروز بازگشت آزادگان جنگ تحمیلی به وطن در تاریخ 26 مرداد، موزیک ویدئو «بازگشت» که بر روی قطعه «سقف» با صدای محمد اصفهانی، ترانه ای از زنده یاد افشین یداللهی و موسیقی بابک زرین ساخته شده بود، از رسانه ملی پخش شد که کارگردانی و تهیه کنندگی آن را به ترتیب سهند فیروزمندی و عزیز علیزاده بر عهده داشتند.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :