آرش باتیس و ساخت موسیقی متن سریال موسیقی محور «همسُرایی»

« بازگشت به لیست | چهارشنبه 9 اسفند 1396 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ لیا شیرازی: ساخت موسیقی متن سریال «همسرایی» به آهنگسازی و تنظیم کنندگی آرش باتیس همزمان با طی مراحل فیلمبرداری در حال ساخت است.

در موسیقی این سریال که با کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی محمدرضا وکیلی طباطبایی در قالب 52 قسمت برای شبکه سوم سیما در حال ضبط است، منوچهر رضایی (فلوت و هارمونیکا)، میلاد ملکی (کلارینت)، ایمان حجت (گیتار الکتریک)، علی جعفری پویان (ویولن) و بهنام حکیم (گیتار) نواخته اند.

آرش باتیس شخصا در کنار آهنگسازی و صدابرداری، نوازندگی سازهای کوبه ای و سینتی سایزر را بر عهده دارد. همچنین عرفان شرقی خواننده تیتراژ پایانی سریال «همسرایی» است.

این آهنگساز پیش از این، در فیلم سینمایی «خداحافظی طولانی» با بازی سعید آقاخانی و ساره بیات به عنوان صدابردار و ناظر صوتی حضور داشته و همچنین ساخت موسیقی سریال های «سایه» و «خورشید ابدی» و برنامه های «مهر و ماه» و «امضاء» را در کارنامه هنری خود دارد.

 

گفتنی ست، در این مجموعه که جز معدود سریال های موسیقی محور رسانه ملی است، سید نقی حسینی روابط عمومی آن را بر عهده دارد و بازیگرانی همچون رضا وکیلی طباطبایی، امیرغفارمنش، کیانوش گرامی، شراره رخام، جواد زیتونی، زهره صفوی و سحر آژیر ایفای نقش می کنند.

در توضیح داستان آن آمده است: «ایرج جوانی که بر عکس خواهرش به رسم و اسم خانوادگی اهمیت چندانی نمی دهد، برای پولدار شدن دست به هر کاری می زند تا این که با دوستی قدیمی به نام سالار که تازه از خارج به کشور برگشته، دیدار می کند که قصد دارد یک گروه کر در ایران پایه ریزی کند تا بتوانند آوای محلی را بازسازی کنند. ایرج که تخصصی در این زمینه ندارد، صرفا برای به دست آوردن پول به او وعده همکاری می دهد اما در نهایت بی تدبیری، او را با مشکلات عمده ای مواجه می کند».

گفتنی ست، این سریال از اوایل سال آتی در مرحله صداگذاری قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :