برگزاری رسیتال گیتار کلاسیک «گلناز ریاحی» در عمارت روبرو

« بازگشت به لیست | ﺳﻪشنبه 19 تير 1397 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ ایمان فرهادی: رسیتال گیتار کلاسیک «گلناز ریاحی» بیست و دوم تیر ماه از ساعت 21 در عمارت روبرو برگزار خواهد شد.

وی در این کنسرت، قطعاتی از آهنگسازان ناشناخته از ایتالیا، فرانسه، آرژانتین، ونزوئلا، روسیه، آذربایجان و ایران را اجرا خواهد کرد.

همچنین وی آلبوم «رُزِت» را به عنوان مجموعه ای متنوع که شامل طيف گسترده ای از دوره های تاريخ هنر از رنسانس تا مدرن می شود را در قالب 12 قطعه در کارنامه هنری خود دارد.

گلنار رياحی، نوازنده، آهنگساز و مدرس موسیقی، از كودكی آموزش موسيقی و نوازندگی گيتار کلاسيک را نزد اساتيدی چون کارينا کيميايی، کيوان ميرهادی، پدرام فلسفی و پيمان فخاريان به صورت جدی دنبال کرد. در اين مدت تئوری موسيقی و ھارمونی را زير نظر بهزاد ميرخانی فرا گرفت  و در سال 2009 موفق به اخذ مدرك تئوري موسيقی و نوازندگی گيتار كلاسيك از كالج ترينيتی لندن شد. او که با مدرک فوق ليسانس در رشته پژوھش ھنر از دانشگاه آزاد ھنر و معماری تھران فارغ التحصيل شده، سال 2011 گواهی تئوری موسيقی كلاسيك را از دانشگاه TUV لندن اخذ و در فستيوال های بين المللی شركت کرد. همچنین ایشان در آلبوم دونوازی گیتار و ویلنسل «گذر عمر» با همراهی محمد مطیع الحق حضور داشته است.

گفتنی ست، علاقمندان به حضور در این رسیتال می توانند از طریق سایت www.blito.ir اقدام به خرید بلیت خود به صورت آنلاین کنند.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :