بلیت فروشی دومین جشنواره بین المللی «بداهه نوازی» آغاز شد

« بازگشت به لیست | شنبه 13 مرداد 1397 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

اختصاصی سل.نیوز/ شیما مقامی: بلیت فروشی دومین دوره جشنواره بین المللی «بداهه نوازی» از ساعت 11 امروز، سیزدهم مرداد ماه در سایت تیوال آغاز شد.

این جشنواره که بین روزهای 10 تا 15 شهریور ماه در فرهنگسرای نیاوران از ساعت 21 با محوریت تک نوازی سازهای زهی و زخمه ای برگزار می شود، میزبان هنرمندان برجسته ای از ایران، اتریش، مجارستان، آلمان، ترکیه، نروژ، سوئیس، سوئد، هلند و فرانسه خواهد بود تا هر شب دو هنرمند روی صحنه اجرا داشته باشند. 

گلفام خیام (نوازنده گیتار)، حسام اینانلو (کمانچه) و علی بوستان (شورانگیز) از ایران، زوفیا بورس (نوازنده گیتار اتریش - مجارستان)، اولاش اوزدمیر (باقلاما از ترکیه)، آنیا لخنر (ویلنسل ـ آلمان)، فرنگ اسنتبرگر (گیتار ـ مجارستان)، بیورن مه یر (گیتار باس ـ سوئد)، ماتس آیلرتسن (کنترباس ـ نروژ)، رنو گارسیا فونس (کنترباس ـ فرانسه) و تونی اوورواتر (باس ویول ـ هلند) هنرمندانی هستند که طی 6 روز، آثار خود را اجرا خواهند کرد.   

نکته قابل اهمیت این است که هر شب، به مدت 10 دقیقه یک استعداد جوان نوازندگی اجرا خواهد داشت و علاقمندان می توانند هر شب با خرید یک بلیت، شاهد هر سه اجرا باشند.

همچنین بخش هایی از جمله اکران فیلم های مستند، ملاقات با هنرمندان و کارگاه های آموزشی در حاشیه این جشنواره در نظر گرفته شده که  کنسرت اختتامیه در شب پایانی شامل اجرایی گروهی با حضور یک هنرمند میهمان و 4 هنرمند از شرکت کنندگان در جشنواره خواهد بود.

گفتنی ست علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق صفحه اختصاصی این جشنواره در اینستاگرام به نشانی https://www.instagram.com/show.of.hands/  مراجعه کنند.

 

ارسال نظر
فاطمه دشتی : _
0 0
ادم با خوندن چنین خبرهایی که درباره‌ی موسیقی و نواختن و مسابقه و استعداد ها هست به وجد میاد. خوندن این خبرها مارو از دنیای موسیقی خودمون که توی چند تا اهنگ حالا ایرانی یا غیر ایرانی که برای خودمون محدود کردیم بیرون میاره
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :