کنسرت تارنوازی «قاسم رحیم زاده» در خانه هنرمندان برگزار می شود

« بازگشت به لیست | جمعه 26 مرداد 1397 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/  شهروز حیدری: کنسرت بداهه نوازی و تک نوازی تار «قاسم رحیم زاده» اول شهریور در خانه هنرمندان برگزار می شود.

امکان خرید بلیت این اجرا که از ساعت 18:30 دقیقه کار خود را در تالار استاد شهناز آغاز می کند، از طریق سایت تیوال به صورت آنلاین برای علاقمندان امکان پذیر است. 

در بیوگرافی «قاسم رحیم زاده» نوازنده تار و سه تار آمده است: وی متولد سال 1362 در ایلخچی تبریز و دارای مدرک کارشناسی ارشد موسیقی ایرانی است که فعالیت های موسیقایی خود را با نواختن ساز تنبور از سال 69 آغاز می کند و سپس نزد استاد سعید ثروین تارنوازی را فرا می گیرد و این دوره را در محضر اساتیدی همچون محمدعلی کیانی نژاد، داریوش پیرنیاکان، داریوش طلایی، هوشنگ ظریف، مجید کیانی و محمدرضا لطفی تکمیل می کند.

 کسب مقام اول نوازندگی تار در هفدهمین جشنواره موسیقی فجر و نوازنده برگزیده، همکاری با گروه های «جوان» به سرپرستی استاد کیانی نژاد و «استاد» اردشیر ارکامکار،  کسب عنوان گروه برگزیده کشور با گروه «جوان» در سال 1383، کسب عنوان نخست گروه ایرانی با گروه «جوان» در سال 1387، اجرای کنسرت های متعدد تحت عنوان تک نوازی و گروه نوازی در تالارهای معتبر داخل و خارج از کشور، همکاری با گروه «شهنازی» به سرپرستی استاد داریوش پیرنیاکان و همچنین تدریس موسیقی از جمله فعالیت هایی ست که در کارنامه هنری ایشان به ثبت رسیده است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :