پس از مراسم رونمایی و جشن امضاء

آلبوم «پروانه های پیراهنش» اثر اهورا ایمان با همکاری حوزه هنری منتشر شد

« بازگشت به لیست | شنبه 21 مهر 1397 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/  شهروز حیدری: آلبوم «پروانه های پیراهنش» اثر اهورا ایمان پس از رونمایی در شهر کتاب ابن سینا با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد.

خوانندگی، آهنگساز و ترانه سرایی 10 قطعه این آلبوم که نام های «بانو»، «پروانه پوش»، «دوباره عشق، دوباره دریا»، «قصه اینجوری نبود»، «چرا من، زندگی»، «آه»، «منو ببار»، «عاشقانه ترین باش»، «نذار برم» و «گله دارم» برای آن ها انتخاب شده است را اهورا ایمان شخصا بر عهده داشته است.

آرش حسینی، هومن نامداری، علیرضا ظریف، پدرام کشتکار، امیر جمالفرد و میثم مروستی وظیفه تنظیم کنندگی این آلبوم که توسط هومن موسوی پالایش نهایی صدا بر روی آن انجام شده است را بر عهده داشته اند.

هومن نامداری (کلارینت)، مسعود همایونی (گیتار الکتریک)، احسان نی زن (ویولن)، بهزاد رواقی (سه تار)، فیروز ویسانلو (گیتار نایلون)، سینا بنازاده (گیتار نایلون)، میثم مروستی و پدرام فریوسفی (ویولن و ویولن آلتو) و آتنا اشتیاقی (ویولنسل) نوازندگانی هستند که در این آلبوم هنرنمایی کرده اند.

همچنین وظیفه میکس و مسترینگ این آلبوم را آرش حسینی، انوش تقوی، مهدی دریانی، امیر جمالفرد، فرشاد حسامی و تویجان نیازی بر عهده داشته اند.

گفتنی ست، این آلبوم روز جمعه، بیستم مهر ماه با همکاری نشر و پخش جوان از ساعت 16 در شهر کتاب ابن سینا رونمایی شد و با حضور عوامل تولید، هنرمندان نام آشنا و طرفداران اهورا ایمان نیز جشن امضا این اثر برگزار گردید.

وی که ترانه سرایی سریال ها و فیلم های با استقبال روبرو شده ای همچون «سام و نرگس»، «معصومیت از دست رفته»، «وفا»، «خاکستر و باد» و «شکرانه» را در کارنامه هنری خود دارد، در این مراسم میزبان هنرمندانی همچون آریا عظیمی نژاد، ستار اورکی، بامداد بیات، علیرضا کهن دیری، حمید حامی، هومن نامداری، وحید مهراد، محمدرضا چراغعلی، محمدرضا مقدم، رضا تاجبخش، علیرضا بندری، علیرضا برنجی، مهدی محمدی، علیرضا ظریف، صابر قدیمی، سینا بهمنش، سامی تحصیلداری و سجاد عزیزی آرام بود.

* لطفا به منظور حمایت از هنرمندان موسیقی، این آلبوم را به صورت ارجینال تهیه کنید.

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :