آلبوم «بار دیگر» با صدا و موسیقی «آرش قاسمی» منتشر شد

« بازگشت به لیست | یکشنبه 22 مهر 1397 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ سامان قهرمان زاده: آلبوم «بار دیگر» به خوانندگی و آهنگسازی «آرش قاسمی» در قالب 8 قطعه توسط موسسه فرهنگی ـ هنری میراث نغمه های کهن روانه بازار موسیقی شد.

«بزم رندان»، «بار دیگر»، «کمان کشیده»، «تمنا»، «قفل زندان»، «هنگام که . . .»، «زیبا» و «درخت دوستی» نام قطعات این آلبوم هستند که اشعارشان از بین سروده های شاه نعمت الله ولی، وحشی بافقی، هاتف اصفهانی، فروغی بسطامی، مولانا، نیما یوشیج، هوشنگ ابتهاج و حافظ انتخاب شده اند.

میلاد بیات (کمانچه و کمانچه آلتو)، اشکان پورفرخی (دف و سازهای کوبه ای)، ماکان خوی نژاد و المیرا رحمانی (ویولنسل)، سینا ذکایی (فلوت)، صبا ذوالفقاری (دف و دایره) و مژگان محمد حسینی (قانون) نوازندگان این آلبوم هستند و میلاد بیات، نازنین ساوه و روشنک کی منش نیز همخوانان حاضر در این اثر هستند.

همچنین آرش قاسمی در آلبوم «بار دیگر» تار، سه تار، کلارینت، سینتی سایزر، سازهای کوبه ای و الکتروآگوستیک نواخته است.

گفتنی ست، وی سه آلبوم دیگر با نام های «گوهر افشان»، «خیام و میرزاعبدالله» و «تیک تاک زندگی» را در کارنامه هنری خود دارد، متولد سال 63 در تهران و فارغ التحصیل رشته موسیقی و سرپرست گروه «میراث» است که موسیقی را نزد اساتیدی همچون دکتر حسن ریاحی، عطا جنگوک، میلاد عمران لو، اکبر محمدی و . . . آموخته است.

وی که به عنوان آهنگساز با ارکستر ملی و ارکستر آکادمیک تهران همکاری داشته، اجراهای متعددی را در داخل و خارج از کشور به روی صحنه برده است.

* لطفا به منظور حمایت از هنرمندان موسیقی، این آلبوم را به صورت ارجینال تهیه کنید.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :