به سرپرستی و نوازندگی «ندا بهزاد»

کنسرت موسیقی بانوان «دلیار» در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفت

« بازگشت به لیست | یکشنبه 20 آبان 1397 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

اختصاصی سل.نیوز/ مائده ساجدی: گروه موسیقی بانوان «دلیار» به سرپرستی و نوازندگی درامز ندا بهزاد، در تازه ترین کنسرت خود با دو خواننده به روی صحنه رفت.

این گروه که هجدهم آبان از ساعت 21 میزبان طرفداران خود در فرهنگسرای نیاوران بود، این بار با حضور دو خواننده، قطعاتی را با تنظیم برای ارکستر محمدعلی امیرارجمند اجرا کرد.

نازلی سلطانزاده که سومین همکاری خود را به عنوان خواننده با این گروه پس از کنسرت های 20 آذر 96 و 12 تیر 97 تجربه می کرد، به همراه عاطفه نوروزی (دیگر خواننده این گروه) قطعات «باغ مولوی» (بندری)، «کابوکی» (کوردی)، «فریده» (آذری)، «آی جونم» (شیرازی)، «آتش‌ترین بانو»، «سجاده» و «مجنون» را اجرا کردند.

 در پایان نیز قطعه فارسی ـ ترکی استانبولی «شانه» به صورت دوصدایی خوانده شد تا در کل، فضای شاد و خاطره انگیزی برای حاضرین در سالن رقم زده شود.

آرمیتا سلیمی (گیتار باس)، نگین پارسا (گیتار الکتریک)، کیمیا نیکپور فرخ (کمانچه)، ماهسیما فلاحی (فلوت)، آذین نصرتی (ویولن)، سحر میرهاشمی (قانون)، سمانه گلکار (پرکاشن) و یاسمن ناصری (پیانو) دیگر اعضای این گروه در تازه ترین اجرای گروه «دلیار» بودند که در این کنسرت هنرنمایی کردند.

گفتنی ست، علاقمندان به پیگیری فعالیت های این گروه بانوان می توانند از طریق آی.دی delyar.band در اینستاگرام و delyarband در تلگرام «دلیار» را دنبال کنند.

 

ارسال نظر
راضیه توکل پور : .
0 0
منم خودم خیلی به موسیقی علاقه داشتم ولی چون تو روستا زندگی میکردیم نتونستم یاد بگیرم ولی خانمای هنرمندو میبینم کیف میکنم 👏
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :