به رهبر ارکستری «دانیال شهرتی»

فراخوان جذب نوازنده ارکستر بزرگ «آموروسو» منتشر شد

« بازگشت به لیست | ﺳﻪشنبه 13 آذر 1397 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

اختصاصی سل.نیوز/ لیا شیرازی: فراخوان جذب نوازنده ارکستر بزرگ «آموروسو» با آهنگسازی و رهبر ارکستری «دانیال شهرتی» منتشر کرد.

در متن این فراخوان آمده است که از نوازندگان سازهای گروه زهی (ویولن، آلتو، ویلنسل)، گروه بادی (هورن، ترومبون، ترومپت، فلوت، ابوا، باسون، کلارینت)، گروه سازهای کوبه ای (پرکاشن، درامز، تیمپانی و سایر سازهای کوبه ای)، گیتار کلاسیک، گیتار باس، گیتار الکتریک، پیانو و سینتی سایزر به منظور اجرای صحنه ای دعوت می شود، رزومه و یک دقیقه از نوازندگی خود را به شماره 09197025587 در تلگرام ارسال کنند تا پس از بررسی های لازم با ایشان تماس گرفته شود.

دانیال شهرتی که دو آلبوم با کلام «آموروسو» و «امشب» و آلبوم بی کلام «قو و دریا» برای پیانو و ویلنسل را در کارنامه هنری خود دارد، ضمن اشاره به آغاز تمرین های این ارکستر پس از انتخاب نوازنده ها برای اجرای کنسرتی بی کلام اظهار داشت: «با توجه به این که اجراهای این ارکستر بی کلام با تلفیقی از سبک های پاپ و کلاسیک هستند لذا در کنار قطعات آلبوم «قو و دریا» که مجدد برای ارکستر تنظیم خواهند شد، قطعاتی که با کلام اجرا کرده ام اما زیبایی بی کلام شنیده شدن را دارد و موسیقی فیلم هایی که کار کرده ام در این رپرتوآر قطعات اجرای ارکستر «آموروسو» گنجانده خواهد شد و البته احتمال دارد چند قطعه نوستالژی هم به منظور ارتباط بهتر با مخاطب در آن گنجانده شود».

وی اضافه کرد: «در کنار این که نوازنده ها باید آشنایی کامل با سلفژ، دشیفر و سوناریته داشته باشند، داشتن روحیه کار گروهی و مسئولیت پذیری هر نوازنده نیز برایم اهمیت دارد و امیدوارم کسانی که وارد این ارکستر می شوند قابلیت های یک همکاری طولانی مدت را داشته باشند و بتوانیم اجراهای متعددی را با هم تجربه کنیم».

خواننده تک قطعه «اشتباه» که به زودی موزیک ویدئوی آن منتشر خواهد شد، درباره دیگر فعالیت هایش در عرصه موسیقی گفت: «چند قطعه با صدای خواننده های دیگر آماده انتشار دارد که وظیفه ساخت موسیقی و میکس و مسترینگ آن ها را بر عهده داشته ام که از آن جمله می توانم به تک قطعه «ای یار» با صدای شویراد و ترانه ای از مریم عابدینی اشاره کنم».

لازم به ذکر است، علاقمندان می توانند از طریق آی.دی DanialShohrati در اینستاگرام، فعالیت های هنری دانیال شهرتی را پیگیری کنند.

 

ارسال نظر
رزا برازنده : اشنایی استعداد ها
0 0
چه خوبه این جوری یه راهی هست که نوازنده ها با کار حرفه ای اشنا بشن😰👌👌👌
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :