+ متن ترانه و امکان دانلود

تک قطعه «تا از تو حرف می زنم» با صدای بردیا کردبچه منتشر شد

« بازگشت به لیست | شنبه 17 آذر 1397 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ لیا شیرازی: تک قطعه «تا از تو حرف می زنم» با صدای بردیا کردبچه و موسیقی علی قادی برای دانلود در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

علی قادی که به تازگی اولین تک قطعه خود را به نام «آرزوی داشتن تو» با تنظیم کنندگی کاوه یغمایی منتشر کرده، این بار در مقام تنظیم کننده، ساخت موسیقی تک قطعه «تا از تو حرف می زنم» را بر عهده داشته است.

ترانه این اثر را مهدیه تابناک سروده است و بهنام شهرکی نیز وظیفه میکس و مسترینگ آن را بر عهده داشته است.  

بردیا کردبچه که از سال 95 با انتشار قطعه «دلتنگی» وارد دنیای حرفه ای موسیقی شده، متولد بهمن ماه سال 66 است که این هنر را با فراگیری ساز گیتار از نوجوانی آغاز می کند. وی که در آلبوم هنری خود قطعه «حس مبهم» را نیز دارد، با انتشار «تا از تو حرف می زنم» به عنوان سومین قطعه خود، اثبات کرده است که آینده روشنی در پیش خواهد داشت.

همچنین علی قادی که از شاگردان کاوه یغمایی بوده و در حال حاضر نیز آلبوم کاملی به تنظیم کنندگی کاوه یغمایی و خوانندگی خود در سبک راک دارد، متولد دی ماه سال 68 در تهران است و موسیقی را از 11 سالگی با فرا گرفتن ساز گیتارکلاسیک نزد برادرش آغاز می کند و سپس دوره های آهنگسازی، تنظیم، صداسازی و نوازندگی گیتار الکتریک را نزد بزرگانی همچون کاوه یغمایی، فرزاد فخرالدینی، ساتگین یغمایی و نیلوفر فرزندشاد به صورت حرفه ای می آموزد. ایشان قطعه «پرسه» را به خوانندگی خود آماده انتشار در آخرین فصل سال دارد.

لازم به ذکر است، علاقمندان می توانند از طریق آی.دی های bardia.kordbache و ali.ghadi در اینستاگرام، فعالیت های هنری بردیا کردبچه و علی قادی را پیگیری کنند.

 

* در ادامه می توانید متن ترانه «تا از تو حرف می زنم» را بخوانید و آن را دانلود کنید:

با هر ترانه زخم شد

اون خاطراتی که نموند

از تو به جز برای تو

نمیشه شعر گفت و خوند

از تو که شعله غمت

بند به بندمو سوزوند

تا از تو حرف می زنم . . .

کاغذم آه می کشه

شعر سپیدمو قلم

بی تو سیاه می کشه

خودکار بغض می کنه

کاغذم آه می کشه

تا از تو حرف می زنم . . .

بغض و به جون می خرم

نت های شعرهامو به

خیسی اشک میسپرم

حال ترانه ابریه

می باره روی دفترم . . .

 

 

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :