+ متن ترانه و امکان دانلود

تک قطعه «عشق ممنوعه» با صدای علیرضا جوادی منتشر شد

« بازگشت به لیست | یکشنبه 9 دی 1397 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 1 )

اختصاصی سل.نیوز/ لیا شیرازی: تک قطعه «عشق ممنوعه» با صدای علیرضا جوادی و موسیقی دانیال شهرتی برای دانلود در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

ترانه این اثر را سپیده دیماری سروده و فرجام فلکی نیز به عنوان نوازنده ویولن در این اثر هنرنمایی کرده است.

علیرضا جوادی، فارغ التحصیل رشته هنرهای نمایشی، بازیگری و کارگردانی، کارشناسی هنر، عضو خانه موسیقی ایران، مدرس، خواننده، ترانه سرا و آهنگساز است که نخستین آلبوم خود را با نام «آخرین ستاره» در سال 87 منتشر کرد و پس از آن، فعالیت های خود را با ارائه تک قطعه هایی در عرصه موسیقی ادامه داد. 

وی به واسطه پدرش، استاد خسرو جوادی که خود از بازیگران و مجریان پیشکسوت رسانه ملی است، به هنر علاقمند شد و در سن 7 سالگی برای اولین بار در فیلم سینمایی «پرنده» ایفای نقش کرد. سپس در «سیمای مدرسه»، «جُنگ پرواز»، «فصل پرواز»، «فصل گرما»، «با بچه ها» و «کودکی بزرگان» نیز بازیگری را تجربه کرد و پس از آشنایی با دنیای سینما، به سمت موسیقی گرایش پیدا کرد که اولین حضور جدی او در این عرصه، به عضویت در گروه «آدا» برمی گردد. همچنین وی مدیرعامل باشگاه «ستارگان سینا» و مربی و عضو تیم هنرمندان است.

علیرضا جوادی تا به امروز حدود بیست قطعه از جمله «نوازش»، «خداحافظ»، «چه حال خوبی دارم»، «ایران من»، «دنیای محدود»، «دارم میرم»، «دنیای بیهوده»، «دنیا»، «قرار»، «ستاره»، «خاطره» «بارون»، و . . . را منتشر کرده که اخیرا قطعه «آرامش» به خوانندگی وی و مهیار افشار به عنوان اولین تک قطعه منتشر شده از گروه «وندیداد» با استقبال مواجه شده است.  

 

* در ادامه می توانید متن ترانه «عشق ممنوعه» را بخوانید و آن را دانلود کنید:

چرا من توی این دنیای بی رحم

از آغوش تو هیچ سهمی ندارم

چرا دنیا می‌ خواد با من بجنگه

بگو تا کی باید طاقت بیارم

.

چرا قلبای ما دو تا

به این جدایی محکومه؟

یه بار عاشق شدیم اونم

یه عشق از نوع ممنوعه

.

برای من تو ممنوعی

تو که پرشور و احساسی

چه خوبه عشق ممنوعه

چه خوبه این هوس بازی

.

عجب دنیای نامردی

چقد زمونه لجبازه

من و تو راضیم اما

خدا با ما نمیسازه

 

ارسال نظر
هستی : ***
0 0
شعرش خیلی زیباست 👌
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :