+ متن ترانه و امکان دانلود

تک قطعه «لبخند ملیح» با صدای امیرحسین حاتمی منتشر شد

« بازگشت به لیست | شنبه 18 خرداد 1398 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ کوثر افشاری: تک قطعه «لبخند ملیح» با صدای امیرحسین حاتمی و ترانه و موسیقی آرش رحیم زاده منتشر شد.

وی که پیش از این قطعه «خوبه حالم» را با سروده ای از سپیده صوری و آهنگسازی میلاد بابایی منتشر کرده بود، بار دیگر اثری عاشقانه با نگاهی مثبت هر چند متفاوت از لحاظ سبک را به طرفدارانش هدیه داده است تا بدین ترتیب فصل تازه کاری خود را در سال جاری آغاز کند. همچنین موزیک ویدئوی تک قطعه «لبخند ملیح» به کارگردانی محسن فیاضی همزمان منتشر شده است.  

امیرحسین حاتمی در رابطه با فعالیت هایش در سال 98 توضیح داد: «در حال آماده سازی قطعات دیگری هستیم که به ترتیب منتشر خواهیم کرد. با این که یک روز به تولید آلبوم فکر می کردم اما در حال حاضر منصرف شدم و تصمیم دارم آن آثار را به صورت تک قطعه به انتشار برسانم. نمی خواهم به ریشه یابی این تصمیم بپردازم چون بحث مفصل و جامعی ست اما به صورت خلاصه باید بگویم که هنر موسیقی برای من مقدس است و از برادرم یاد گرفته ام با شرافت هنرم را دنبال کنم لذا می بایست از تهیه کننده نماهایی که امروز در عرصه موسیقی فعالیت دارند، دوری کنم تا مجبور نباشم هنر و شرافتم را به فروش بگذارم و همین یک دلیل کافی ست که آلبوم را کنار بگذارم. هدف من ارتباط برقرار کردن با مخاطب از دریچه موسیقی ست و انتشار تک قطعه ها من را به این هدف نزدیک می کنند بدون این که بخواهم به باورهایم پشت کنم. قطعه «لبخند ملیح» برای من اهمیت ویژه ای دارد چون کارنامه هنری ام را در مسیر تازه ای قرار می دهد و امیدوارم این اثر مورد پسند مخاطب واقع شود».

گفتنی ست، امیرحسین حاتمی که قطعات دیگری همچون «بی تابی»، «کیو می پیچونی»، «می تونی بری»، «میسازم دنیاتو»، «سینما رکس» و «عشق فوق العاده» را در کارنامه هنری خود دارد، متولد 28 شهریور 75 در آبادان و دانش آموخته مهندسی معماری ست. خانواده هنرمند نقش بسزایی در سوق دادن وی به سمت موسیقی داشته اند. پدرش زنده یاد محسن حاتمی نژاد از هنرمندان خوشنام عرصه تئاتر بود و برادرش پویا حاتمی نیز در زمینه خوانندگی فعالیت حرفه ای دارد که از جمله آثار موفق ایشان می تواند به قطعه «شمشادا» اشاره کرد.

 

* در ادامه می توانید متن ترانه «لبخند ملیح» را بخوانید و آن را دانلود کنید.

اومدم باز توی ساحل طبق معمول همیشه

تا کمی تو رو ببینم تو که زیبایی همیشه

تا بازم دلم بسوزه که تو رو پیشم ندارم

که تو رو ندارم اما واسه چشمات بیقرارم

واسه آهنگ قدمهات روی این شن های ساحل

واسه لبخند ملیحت واسه ناز نگاهت

واسه هر لحظه حضورت تو محیطی که من هستم

بیقرار بیقرارم آخه من عاشقت هستم

عشق تو توی وجودم عزیزم ریشه دوونده

حسرت بودن با تو دل خستمو سوزنده

حسرت این که عزیزم مال من نیستی همیشه

توی قلب من می مونه و این عشق تشدید میشه

واسه آهنگ قدمهات روی این شنهای ساحل

واسه لبخند ملیحت واسه ی ناز نگاهت

هنوز از شور حضورت تو محیطی که من هستم

اشک شوق میریزه چشمام آخه من عاشقت هستم

 

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
بنر داخلی 01 - آکادمی دلان