با موسیقی و نوازندگی «هادی کولیوند»

آلبوم بختیاری «سُل تُنی» به خوانندگی «منوچهر زنگنه» منتشر شد

« بازگشت به لیست | جمعه 20 تير 1399 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ شهروز حیدری: آلبوم موسیقی بختیاری «سُل تُنی» با صدا و ترانه سرایی «منوچهر زنگنه» و موسیقی «هادی کولیوند» در قالب ده قطعه منتشر شد.

«کوجنی»، «عشق پنهون»، «گل بستون»، «شون به شون»، ««مرد پویزی»، «خیال»، «چته»، «سل تنی»، «کارون و بهون» و «تهدید» نام قطعات این آلبوم هستند که تهیه کنندگی آن را «حمزه صحرایی» بر عهده داشته است.

ابوذر خسروی و سمیرا طلاوری دیگر ترانه سرایان این آلبوم بودند و رضا عبدالهیان و یونس حاتم پور به ترتیب به عنوان مدیر تولید و روابط عمومی با تولید کنندگان آن همکاری داشته اند.

همچنین «هادی کولیوند» در کنار آهنگسازی و تنظیم کنندگی قطعاتی که در این آلبوم جای گرفته اند، عهده دار نوازندگی سازهای گیتار لید، گیتار اسپانیش، گیتار آگوستیک، سه تار، کمانچه و پیانو بوده است.

در بیوگرافی «منوچهر زنگنه» آمده است: «وی متولد سال 1357 در شهرستان باغملک در خانواده ای هنرمند است. پدرش یکی از شاهنامه خوان ها و یاریار خوان های بنام زمان خودش بوده است و با وجود چنین بستر مناسبی، منوچهر زنگنه ازسن ده سالگی پس از پی بردن به استعدادش در هیات ها، گروه های هنری مدرسه و همچنین در مسابقات و جشنواره های مختلف در دوران تحصیل شرکت می کند و سرانجام از سال 80 به صورت حرفه ای فعالیت خود را آغاز میکند. «پیر عشق»، «آه»، «ترنه دل» و . . . تنها تعدادی از آلبوم هایی هستند که با صدای وی منتشر شده اند. همچنین این خواننده بختیاری که در زمینه سرودن شعر نیز تبحر دارد، اشعارش را در قالب مجموعه ای به نام «شورانگیز» گردآوری کرده که به زودی به چاپ خواهد رسید.

گفتنی ست، علاقمندان می توانند از طریق سایت بیپ تونز به صورت آنلاین این آلبوم را تهیه و خریداری کنند.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :