همکاری مشترک گروه «BTS» با رپر آمریکایی «Snoop Dogg» تایید شد

« بازگشت به لیست | چهارشنبه 10 فروردین 1401 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ علیرضا کرمی اصل: همکاری دو طرفه «اسنوپ داگ» (رپر آمریکایی) با گروه کره ای «بی.تی.اس» برای ساخت یک قطعه تایید شد.

«اسنوپ داگ» با نام اصلی «کلوین کوردوزار بروداس جونیور» رپر و ترانه سرا و تهیه کننده صاحب نام آمریکایی در مراسم فرش قرمز مسابقات موسیقی آمریکا، از توافق برای ساخت یک قطعه مشترک با «بی.تی.اس (BTS)» به عنوان مشهورترین گروه کره ای خبر داد.

او طی گفتگوهای متفاوتی از لحظه پیشنهاد تا تصمیم نهایی دراین باره اظهار داشته است: «پس از دریافت این پیشنهاد، در ابتدا از شهرت این گروه خبر نداشتم اما با گرفتن اطلاعاتی از برادرزاده ام گرفتم، مطمئن شدم که می خواهم وقتم را برای ساخت این اثر خالی کنم و فکر می کنم دنیای ما می تواند به هم نزدیک شود و نتیجه این کار پیشاپیش مثبت است».

گفتنی ست، نام «بی.تی.اس» که از سال 2010 فعالیت خود را آغاز کرده، از اصلاح کره ای به معنای «پسران پیشاهنگ ضد گلوله» گرفته شده است گرچه هفت سال بعد اظهار داشتند این نام می تواند مخفف کلمات «فراتر از صحنه» هم باشد.

دریافت عنوان «هنرمند موسیقی سال جهان» از طرف فدراسیون بین المللی صنعت فونوگرافی در سال 2020 به عنوان نخستین هنرمندان غیرانگلیسی زبان و نخستین هنرمندان آسیایی، فروش سه آلبوم این گروه در رتبه بندی پرفروش های جهان، شکستن رکورد بزرگترین پریمر تاریخ یوتیوب با ویدیوی «کره»  بازدید بیش از 108 میلیون بازدید در روز اول، شکستن رکورد فروش در هفته اول با 572 هزار دانلود در سال 2021،  شکستن رکورد 23 ساله قطعه «نمیخواهم چیزی را از دست بدهم» اثر «اروسمیث» در جدول 100 آهنگ برتر تنها بخش خیلی کوچکی از موفقیت های این گروه طی سال های فعالیتشان است.
این گروه که در صفحه اینستاگرامشان به نشانی BTS.bighitofficial بالغ بر 62 میلیون فالوور از سراسر جهان دارند، در مراسم گرمی اجرا خواهد داشت و سپس در ادامه، طی ماه آوریل برای طرفدارانشان در لاس وگاس به روی صحنه خواهند رفت.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
بنر داخلی 01 - آکادمی دلانبنر داخلی 02 - استودیو دلانبنر داخلی  06 - ونن جلالی