با همکاری «محسن شاه احمدی» و «ایمان ملکی»

آلبوم «طره افشان» به خوانندگی «محمدجواد یزدچی» منتشر شد

« بازگشت به لیست | دوشنبه 22 فروردین 1401 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ میلاد کیانزاده: آلبوم «طره افشان» با صدای «محمدجواد یزدچی» در قالب شش قطعه روانه بازار موسیقی شد.

«سرای دل»، «مهر نگار»، «سودای دوست»، «بیگانه»، «قصه لیلی» و «طره افشان» قطعات این آلبوم هستند که سرودن اشعار و ساخت ملودی آن ها را محسن شاه احمدی برعهده داشته و ایمان ملکی نیز تنظیم کنندگی این آلبوم را انجام داده است.

کریم قربانی (ویلنسل)، بهزاد رواقی (تار و سه تار)، نیما فریدونی (تار و سه تار)، کوشا صرافی گوهر (ویولن و ویولا)، میثم مروستی (ویولن)، علی جعفری پویان (ویولن)، تینا لاجوردیان (عود)، افشین بابایی (پرکاشن)، ایمان ملکی (دف، تنبک، ویولن، پیانو، کمانچه)، پویا سرایی (سنتور)، همایون نصیری (پرکاشن)، مریم باغبان (سنتور)، عادل اصغرزاده (کنترباس)، درسا موسوی (قانون)، آرش کاظمی (کاخن) و اشکان مرادی (کمانچه) نوازندگانی هستند که در این آلبوم هنرنمایی کرده اند.

همچنین سعیده بزرگ منش به عنوان ناظر ضبط و مدیر هنری در این آلبوم حضور داشته است. میکس و مسترینگ را نیز فرید قهرمان پور انجام داده و رضا پنجعلی طراح گرافیک آن بوده است.

در بیوگرافی خواننده اثر آمده است: «محمدجواد یزدچی متولد سال 1363 شهر اصفهان و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی سازه است. وی آواز سنتی را از سال 83 تاکنون در محضر اساتیدی همچون علی علیرضا و نغمه غلامی و نوازندگی تار و سه تار را نیز در محضر کیوان ساکت، علی قمصری و مهدی دیزانی فرا گرفته است. این هنرمند مقام اول جشنواره موسیقی فراز را نیز در کارنامه خود دارد».

علاقمندان به پیگیری آثار این هنرمند می توانند از طریق آی.دی jyazdchi  ایشان را در اینستاگرام دنبال کنند.

 

 

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
بنر داخلی 01 - آکادمی دلانبنر داخلی 02 - استودیو دلانبنر داخلی  06 - ونن جلالی