آلبوم «تردید» با صدای محمود انصاری منتشر شد

« بازگشت به لیست | شنبه 27 فروردین 1401 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سل.نیوز: آلبوم «تردید» تازه ترین همکاری محمود انصاری و حسین سوادزاده در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

محمود انصاری جدیدترین آثار خود را در قالب یک آلبوم موسیقی با عنوان « تردید » منتشر و روانه بازار موسیقی کشور کرد.

ترانه سرا و آهنگساز تمام قطعات این آلبوم حسین سوادزاده است و تنظیم قطعات را نیز حسین سیاحی، کمال صداقت، وحید طاهرخانی و بهمن بختیاری انجام داده اند.

«تردید» ، «عاشقم هنوزم»، «دلواپسی»، «اعتراف»، «قاصدک»، «حسرت (کم نگیر)» ، «خواهش»، «خاطره ها»، «مرگ رویاها»، «رویای آشفته» و «وقت عاشقی» عنوان قطعات این اثر تازه منتشر شده اند که قطعه «رویای آشفته» با دو تنظیم متفاوت عرضه شده است.

فیروز ویسانلو ، مجتبی تقی پور ، یاشار خسروی ، بابک ریاحی پور ، حسن فراهانی ، بابک یوسفی ، علیرضا دریایی ، محمد رشیدی ، پیمان رشیدی ، کمال صداقت ، حسین سیاحی و بهمن بختیاری نوازندگان این آلبوم آکوستیک هستند و ضبط آن را وحید طاهرخانی به عهده داشته است.

میکس و مستر این آلبوم توسط نوید احمدی ، کمال صداقت ، وحید طاهرخانی و بهمن بختیاری انجام شده است.

مشاوره هنری و مدیریت پروژه آلبوم با حسین سوادزاده بوده و اخذ مجوز هم از طریق شرکت آوای ماندگار صداقت انجام پذیرفته است. امین باقری نیز عکاس و طراح گرافیک آن است.

قطعه ی « وقت عاشقی » تیتراژ شام ایرانی و قطعه ی « رویای آشفته » تیتراژ فیلم عشق نیکان بوده است.

دکتر محمود انصاری که پیش از این آلبوم « موج های آبی » را منتشر کرده بود، متولد ۱۳۴۷ در شهر اهواز است ، وی فارغ‌التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تبریز بوده وبه موازات تحصیل، به یادگیری دوره های مختلف خوانندگی زیر نظر استاد کاظم پوره پرداخته است ، سالها حضور در برنامه های صدا و سیما و اجرای چند تیتراژ از سوابق هنری این خواننده است.

هم اکنون می توانید « تردید » را از رسانه های معتبر موسیقی تهیه کنید.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
بنر داخلی 01 - آکادمی دلانبنر داخلی 02 - استودیو دلانبنر داخلی  06 - ونن جلالی