با آهنگسازی و ساخت موزیک ویدیوی «صورتگر»

«رامین حسین پور» برنده نخست فستیوال جهانی «بُدن» سوئد شد

« بازگشت به لیست | جمعه 6 خرداد 1401 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ حلما رحمتی: موزیک ویدیو «صورتگر» به آهنگسازی، کارگردانی و نویسندگی «رامین حسین پور» برنده بهترین ویدیو کلیپ فستیوال  بین‌المللی «بُدن(Boden) » سوئد شد.

این رویداد جهانی که بیست و چهارم می برابر با سوم خرداد، نتایج خود را اعلام کرد، جایزه برتر خود را به آهنگساز ایرانی اختصاص داد و این درحالی ست که «صورتگر» تاکنون در بیش از 32  فستیوال بین ‌المللی حضور داشته که در 27 فستیوال به عنوان فینالیست با دیگر آثار به رقابت پرداخته است و جز این رویداد، توانسته اخیرا نشان افتخار بهترین موزیک ویدیوی راک جوایز موزیک ویدیوی مونیخ آلمان و جایزه بهترین فیلم موزیسین جوایز موسیقی اروپا در اسلواکی را از آن خود کند.

همچنین جایزه بهترین موزیک ویدیو در فستیوال بین‌المللی مستقل ونکوور کانادا، جایزه بهترین سولو آرتیست در فستیوال بین‌المللی موزیک ویدیوی آندرگراند (زیرزمینی) پاریس فرانسه، جایزه بهترین جلوه‌های ویژه موزیک ویدیو اواردز پراگ چک، تقدیر ویژه هیات داوران و راهیابی به بخش نهایی بهترین موزیک ویدیو اواردز لندن انگلستان، جایزه بهترین موزیک ویدیو در فستیوال بین‌المللی آرت بلاکس مسکو و جایزه بهترین موزیک ویدیو، مستند، نویسندگی و کارگردان مرد موزیک ویدیو اواردز رم ایتالیا از دیگر حضورهای بین‌المللی این اثر است. 

جشنواره بین ‌المللی فیلم «بُدِن» محل نمایش فیلم‌ های مستند، بلند و کوتاه از سراسر جهان است و به بهترین‌های هر ماه خود در رویداد سالانه فستیوال، جایزه اهدا می‌کند و برنامه نمایشی هم برای آن‌ها درنظر می ‌گیرد. در این رویداد سالانه از برگزیدگان ماهانه جشنواره به صورت حضوری تجلیل می ‌شود و همین‌طور امکان پرسش و پاسخ با مخاطبان برای صاحبان آثار در نظر گرفته می‌شود.
«رامین حسین ‌پور» صاحب اثر «صورتگر» دانش‌ آموخته معماری، موسیقی و سینماست که در حوزه موسیقی به عنوان شاعر، آهنگ‌ساز، تنظیم ‌کننده و نوازنده شناخته می ‌شود. وی همچنین در حوزه سینما به عنوان نویسنده، کارگردان، تهیه ‌کننده و همچنین کانسپچوال آرتیست مشغول به کار است. 

حسین‌پور سال 94  با تلفیق هنر معماری، موسیقی و سینما دو اثر با نام ‌های «غنیمت» و «اشتیاق» تولید کرده که در فستیوال ‌های بین‌ المللی از جمله اينترنشنال هودسن ولي آمريكا به عنوان فینالیست حضور پیدا کرده‌اند. 

گفتنی ست، سایت «رامین حسین پور» به نشانی  www. raminhosseinpour.com در دسترس علاقمندان است.

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :