با همکاری «آوای سوته دلان» و «بیپ تونز»

آغاز فروش آنلاین آلبوم «عصیان» اثر میدیا فرج نژاد پس از دوازده سال

« بازگشت به لیست | شنبه 4 تير 1401 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ سونیا باستانی: آلبوم موسیقی «عصیان» به آهنگسازی و تارنوازی میدیا فرج نژاد پس دوازده سال توسط موسسه فرهنگی ـ هنری آوای سوته دلان روانه بازار موسیقی شد.

«پرسه»، «وقتی که او شنید»، «افشان»، «وقتی نمی شنید»، «تارنگ»، «وقتی که او نبود»، «سرزمین مادری»، «وقتی سکوت شد»، «جزر و مد»، «اسیر»، «وقتی که می شنید اما مهم نبود» و «عصیان» نام قطعات این آلبوم هستند که صدابرداری، میکس و مسترینگ آن ها توسط پیمان توسای در استودیو 54 انجام شده ست.

مصباح قمصری (بم کمان)، امیرحسین کیان فر (دودوک)، مهرداد عالمی (ویلنسل)، کامران منتظری (تنبک)، نبیل یوسف شریداوی (دف)، میلاد عباسی (جیمی آفریقایی)، مهرنوش ذوالفقاری (سنتور)، رضا داورزنی (سازهای الکترونیک) و داریوش تقی پور (گیتار باس) هنرمندانی هستند که در این آلبوم ساز نواخته اند.

میدیا فرج نژاد درباره این آلبوم گفته است: «عصیان» اثری  ست که در ادامه آلبوم «طغیان» تولید آن آغاز شد و من سعی کردم در آن روایت ‌های مختلفی از زندگی خودم را در قالب یک اثر بداهه پیش روی مخاطبان قرار دهم تا آن‌ ها به شکلی موزیکال با اثر ارتباط بگیرند. از آن جایی هم که کشور ما همواره در برگیرنده اتفاقات زیادی است بنابراین تلاش شده تا در شرایط متفاوتی این قالب‌های موسیقایی ارائه شوند».

همچنین وی در صفحه رسمی خود با اعلام زمان پخش این آلبوم نوشت: «دو سال سخت را سپری کردیم. بیماری، مرگ، ترس، جنگ و . . . انگار چشمانمان را بستیم و دو سال و نیم کابوس دیدیم و به قول فرخی یزدی
آنچه جان کند تنم، عمر حسابش کردم
بنا بود این آلبوم اسفند 1399 منتشر شود. نشد که بشود و ناگهان برگزاری تمام اجتماعات ممنوع شد. کنار هم بودن ترسناک شد. نمی شد حتی دست داد. نمی شد لبخند همدیگر را دید و مرگ و مرگ و مرگ. . .
 حالا و پس از این سال های سیاه، زمان مناسبی ست تا حرف را بزنم و دردم را فریاد کنم.
عصیان را دوست دارم! خیلی هم دوست دارم!

بی پرده بودم و بی توجه به هر متر و معیار از پیش تعیین شده ای، حرفم را گفتم».
لازم به ذکر است، آیین رونمایی این آلبوم نیز عصر روز جمعه سوم تیر ماه در موزه ملی ارتباطات ایران برگزار شد و علاقمندان در کنار دنبال کردن فعالیت های این هنرمند از طریق آی.دی midya.farajnejad می توانند «عصیان» را از طریق سایت بیپ تونز به صورت آنلاین و قانونی دانلود کنند.

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
بنر داخلی 01 - آکادمی دلان