+ گزارش تصویری

برگزاری چهاردهمین تمدید کنسرت تهران «محسن یگانه» در سال جاری

« بازگشت به لیست | دوشنبه 20 تير 1401 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اختصاصی سل.نیوز/ گزارش و عکس: فاطمه یوسفی: هتل اسپیناس در نوزدهمین شب تیرماه میزبان «محسن یگانه» و طرفدارانش بود.

محسن یگانه که در دوران پسا کرونا و پس از بازگشایی دوباره کنسرت‌ ها، همچنان یکی از پرفروش‌ ترین خواننده ‌های موسیقی ایران است، شب گذشته سانس بیست و سوم و بیست و چهارم اجرای خود در تهران، در سال 1401 را به روی صحنه برد.

در روزهایی که بازار پلی ‌بک در بعضی کنسرت‌ ها داغ است و صحبت از آن به مذاق بعضی خوانندگان خوش نمی ‌آید، محسن یگانه در هر اجرا، با تاکید از زنده بودن تمام اتفاقات روی صحنه صحبت می‌ کند.

گفتنی‌ ست در کنسرت شب گذشته محسن یگانه، ساز کلارینت در جابجایی ‌های روی صحنه دچار آسیب جزئی شد تا در یکی از آهنگ‌ های باقیمانده که با این ساز اجرا می ‌شد، از ویالن به عنوان جایگزینی نزدیک برای این ساز استفاده شود و پلی ‌بک با صدای خود ساز صورت نگیرد.

«ندارمت»، «دیره»، «کویر»، «موهات»، «دریابم»، «نشکن دلمو»، بهت قول میدم» و «من» از جمله آثاری بودند که در شب گذشته توسط محسن یگانه و گروهش اجرا شدند.

نسخه دمو «اسکله» که از آثار قدیمی محسن یگانه محسوب می شود و نسخه کامل آن منتشر نشده نیز در این کنسرت اجرا شد.

 کنسرت محسن یگانه که برای چهاردهمین شب در سال جاری در تهران به روی صحنه رفت، به دلیل استقبال مخاطبان و با همکاری شرکت آوای فروهر، دو شب دیگر تمدید شد و 27 تیر و 5 مرداد، هتل اسپیناس مجددا میزبان کنسرت محسن یگانه خواهد بود.

بلیت‌های اجرای 27 تیر ماه به طور کامل فروخته شده است و علاقمندان می توانند پس از باز شدن سایت بلیت فروشی در روز سه شنبه 21 تیر ماه، برای خرید بلیت کنسرت محسن یگانه در پنجمین شب مرداد ماه از طریق سایت melotik.com اقدام کنند.

* در ادامه می توانید عکس های این کنسرت را از نگاه دوربین «فاطمه یوسفی» ببینید:

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
بنر داخلی 01 - آکادمی دلان