+ امکان دانلود

«سور» با هدف نشاط و شادی آفرینی منتشر شد

« بازگشت به لیست | چهارشنبه 5 مرداد 1401 در ساعت 0 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

سل.نیوز: تک آهنگ جدید بهنام خدارحمی روانه بازار موسیقی ایران شد.

بهنام خدارحمی نوازنده و آهنگساز  تک آهنگ «سور» را برای جشن و سرور، شادمانی و خوشحالی و مهر که فرهنگ هفت هزار ساله مردمان سرزمین پارس است، برای مخاطبان منتشر و روانه بازار موسیقی کرد.

 «سور» را بهنام خدارحمی آهنگسازی و تنظیم کرده است و امیر احدی نوازندگی تار آن را بر عهده دارد، محمد یوسفلی صدابردار و رحیم شب خیز هم میکس و مسترینگ این قطعه بدون کلام ایرانی را انجام داده است.

بهنام خدارحمی جایگاه موسیقی بی کلام را در کشور ایران، خاص و قابل توجه می داند، چرا که از نظر او موسیقی بی کلام، خود ادبیاتی است که مخاطبانی به وسعت جهان دارد‌.

در معرفی این اثر آمده است: طبعا پرداختن به مهر و نیکی و شادی آن هم در شرایط کنونی جامعه ایران و یاد آوری اینکه

در ایران برای مقابله با نیروهای اهریمنی، از جشن و سرور استفاده می کردند و عبادات و نیایش ها و پرستش ها همگی آمیخته با شادی و سرور بود، و

زشتی و پلشتی همواره با شادی و خوشحالی به عقب رانده می شده اند و انسانها با نیروی معنوی و روحیه ای قدرتمند و با اتحاد و اتفاق، اهریمن را شکست می داده اند یک مسئولیت است. مسولیتی که بیشتر از هر فردی اهالی هنر و موسیقی را متعهد می کند تا این تعهد را به مردمان سرزمینمان داشته باشند، که یادشان بیندازند مهر و محبت، فرهنگ چند هزار ساله ایرانیان بوده و باید به آن پرداخته شود.

تک آهنگ «سور» در صدای دنیای هنر فراهم شده و از هم اکنون در سامانه بیپ تونز قابل دانلود و در دسترس  می باشد.

 * در ادامه می توانید این قطعه را بشنوید و آن را دانلود کنید:
 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :